درباره ما

خانه درباره ما

ارزش های اصلی ما

کارکنان مستقل

کارکنان مستقل

برنامه ریزی و استراتژی

برنامه ریزی و استراتژی

کیفیت خدمات

کیفیت خدمات

رضایت مشتری

رضایت مشتری

ما بیش از 20 سال تجربه عملی داشته ایم

شرکت آدا الکترونیک ، مشاور ، طراح و مجری سیستم های مبتنی بر بارکد با اجرای سیستم مکانیزاسیون کارخانجات ، هایپرمارکتها ، فروشگاه های زنجیره ای ، رستوران ها و فست فودها و واحد های صنفی کوچک و متوسط و با در اختیار داشتن کادر مجرب خدمات پس از فروش ،محیطی تخصصی و ایمن برای مصرف کنندگان را فراهم آورده است.

اتوماسیون فروشگاه توزین: مشاغلی مانند قنادی ، آجیل و خشکبار ، پروتئینی ، هایپر میوه  برای مکانیزه شدن نیازمند مجموعه ای متشکل از ترازو و صندوق فروشگاهی می باشند. به طور کلی می توان  برای فروشگاه هایی که علاوه بر صندوق فروشگاهی نیاز به ترازو دارند با دو رویکرد بررسی کرد.

روش آفلاین

در این روش صاحب صنف با استفاده از ترازوی لیبل زن اقدام به توزین و چاپ لیبل برای کالای مورد نظر می کند. در انتها صندوق دار با اسکن کردن بارکد موجود بر روی لیبل چاپ شده توسط ترازو ، فاکتور را جهت پرداخت صادر می کند. این روش به دلیل متصل نبودن ترازو به صندوق فروشگاهی به روش آفلاین معروف است.

روش آنلاین

در این روش فروشگاه از ترازوهایی استفاده می کند که قابلیت اتصال به شبکه را دارند , در این مدل با اتصال مستقیم ترازو به صندوق بلافاصله بعد از توزین کالای مد نظر روی ترازو , صندوق فروشگاهی بهای پرداختی آن را محاسبه کرده و به فاکتور اضافه می کند.

اتوماسیون رستورانی : استفاده از تکنولوژی های نوین در مدیریت کسب و کار بسیار اهمیت دارد از جمله تاثیراتی که در این روش وجود دارد : افزایش بهره وری ، کاهش خطای انسانی ، امکان جلوگیری از سو استفاده های احتمالی ، ثبت دقیق رویدادهای مالی ، اعتماد بیشتر مشتریان ، ارتباط دائمی با مشتریان و افزایش رضایت مندی آنها و در نهایت افزایش سوددهی می باشد.

استفاده از تکنولوژی در رستوران ها امروزه یک ضرورت به حساب می آید زیرا باعث سرعت در ارائه سرویس به مشتری و افزایش کیفیت خدمات می شود.

سیستم اتوماسیون مبتنی بر بارکد :  سیستم مبتنی بر بارکد برای بیشتر صنایع خرده فروشی مناسب می باشد . یعنی فروشگاههایی که کالاهای خوراکی و غیر خوراکی عرضه می کنند . مانند فروشگاههای زنجیره ای ، هایپر و سوپر مارکت ها ، لوازم بهداشتی و آرایشی و سایر موارد. سیستم های مبتنی بر بارکد با هزینه ها و الگوریتم های مختلف ارائه شده توسط تیم فنی و فروش برحسب نوع کاربری می باشد . در مواردی هم سیستم انبارداری و اموال گردانی و کنترل قیمت و باشگاه مشتریان نیز گنجانده می گردد.

در پایان باید عنوان کنیم که ما تلاش می کنیم تا مشاور امین شما باشیم و بتوانید در جهت توسعه و افزایش بهره وری در کسب و کارتان گام بردارید. نگاه ما در آدا الکترونیک صرفاً فروش نیست، بلکه ما بدنبال ایجاد ارزش افزوده برای مشتریان خود به عنوان شرکای تجاری مان هستیم.

چرا مشتریان ما را دوست دارند؟

متخصصین باتجربه

مشاوره و برنامه ریزی دقیق

Business Analytics Image

مشتری مداری

Software and Research Icon White
Software and Research Icon Blue

ما که هستیم ؟

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Business Services Icon Blue

ماموریت ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Financial Planning Icon White
Financial Planning Icon Blue

دیدگاه ما

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

شرکت آدا الکترونیک
ارسال