سه نکته اولیه در انتخاب گیت ضد سرقت فروشگاهی

 

از انجایی که در بازار گیت با انواع برندهای داخلی و خارجی روبرو هستیم.تصمیم گرفتم در این مقاله به بررسی سه نکته اولیه انتخاب این محصول بپردازم.

 

نکته اول

قبل از بررسی کیفیت و برند و تکنولوژی گیت های ضد سرقت فروشگاهی لطفا به بررسی شرکت ارائه دهنده محصول بپردازید. یعنی انواع خدمات پس از فروش و گارانتی محصول را چک کنید. برخلاف تصور اغلب مردم که گارانتی را تنها کلمه ای برای بازاریابی میدانند ، گارانتی در مورد گیت های ضد سرقت بسیار مهم است. زیرا خرید شما حتی بعد از نصب دستگاه ادامه دارد و محصولی که حامی و پشنیان خدماتی نداشته باشد هر چقدر هم با کیفیت و قیمت مناسب خریداری کرده باشید باز هم نوعی شکست در خرید محسوب میشود. لطفا تمامی موارد مربوط به خدمات را چک کنید

نکته دوم

گیت های ضد سرقت فروشگاهی دارای سه نوع تکنولوژی متفاوت می باشد که در ایران از دو نوع آن بیشتر استفاده میشود. این تکنولوژی ها برای استفاده در محیط های متفاوت و برای محصولات متفاوت طراحی شده اند. از این رو هر کدام از انها برتریتی نسبت به هم ندارند. در صورتی که اغلب کارشناسان فروش و تولیدکنندگان و واردکنندگان سعی دارند که محصول خودشان را با تکنولوژی خاص با دلایل متفاوت برتر بدانند و این کاملا غیر حرفه ای می باشد و فقط جنبه بازاریابی دارد.

دو تکنولوژی مورد استفاده در ایران ای ام و آر اف می باشد و برای مثال در فروشگاه لباس فروشی طبق بررسی کارشناسان فنی که دستگاههای مجاور با فاصله مناسب نصب شده اند و از لحاظ دستگاههای برقی و جنس در ورودی مشکلی وجود ندارد دستگاه آر اف مناسب ترین گزینه می باشد و حالا اگر دستگاههای مجاور از فاصله مجاز نزدیک تر باشد و در ورودی فروشگاه اهنی باشد و لوازم برقی نزدیک به ورودی باشد دستگاه ای ام مناسب ترین محصول پیشنهادی است. برای خرید دستگاه سعی کنید بهترین مشاوره را کسب کنید.

نکته سوم

دستگاههای گیت فروشگاهی شامل دو بخش می باشند بدنه و برد یا باکس . حدود 50 درصد عملکرد یک دستگاه مربوط به بدنه ان می باشد. بدنه بیشترین تفاوت قیمت را هم در محصول باعث میشود. انواع متفاوتی از بدنه ها موجود می باشد که البته برندسازی تاثیر بیشتری در بدنه ها دارد زیرا محصولی که برای برند شدن تلاش میکند حتما به بدنه اهمیت می دهد البته این نکته همیشه درست نیست. کما اینکه چون تاثیر مستقیمی روی قیمت دارد ممکن است کم کاری صورت بگیرد.در این قسمت خواسته شما، تاثیر مستقیمی در ارائه محصول دارد . به هزینه هایی که برای یک محصول خوب و دراز مدت پرداخت میشود احترام بگذارید.

بهترین نوع بدنه آلومینیوم آنودایز شده و بدنه های پلکسی می باشد. و می دانیم که این دو نوع بدنه در صورت تولید کم، قیمت بالایی دارد . و نکته دوم در مورد بدنه ها ظرافت طراحی ان می باشد. مطمئنا به شکیل بودن دستگاه اهمیت می دهید پس لطفا به جنس و ظرافت کار توجه کنید. و دستگاهها را با قیمت ان مقایسه نکنید . می توان با کیفیت پایین قیمتهای متفاوتی ارائه داد[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][/vc_section]