تجهیزات و چیدمان فروشگاهی برای فروشگاههای زنجیره ای

چیدمان فروشگاههای زنجیره ای
 بررسی لوازم و تجهیزات مورد نیاز فروشگاههای زنجیره ای

 برای مجهز کردن فروشگاههای زنجیره ای عموما بعضی از لوازم و تجهیزات فروشگاهی از قبل برنامه ریزی شده است . طبق پلنی که دفتر مرکزی ارائه می دهد فروشگاهها ، تجهیز می گردد.

طرح و رنگ قفسه های هایپری ، میز چک اوت با رنگ خاصی در نظر گرفته می شود.و لوگو فروشگاه زنجیره ای نیز روی میز فروشگاهی حک میگردد.

تجهیزات سردخانه ای و یخچال : این تجهیزات براساس قرارگیری لبنیات ، گوشت ، مواد آماده و انواع محصولات فریزی در چیدمان فروشگاه تاثیر بسزایی دارد و همانند هایپر گوشت معمولا نیاز به دقت و بررسی دارد

تجهیز بخش مواد غذایی که برعهده دفتر مرکزی فروشگاهها می باشد و براساس نیاز مشتری چیدمان می گردد.

تجهیز بخش مواد غذایی تازه مثل نان و قنادی و قصابی بصورت قفسه هایی با کفی سیمی و سبدی می باشد.

قفسه های فروشگاهی و انبار که اصولا هر فروشگاه زنجیره ای لیبل رنگی مخصوص دارد یعنی معمولا رنگ قفسه ها و رنگ شلف لیبل  برای مثال فروشگاههای افق کوروش رنگ قرمز و فروشگاههای رفاه رنگ طوسی را معرفی می کنند. و همچنین قفسه های دو طرفه وسط که در انواع طرحها ارائه می گردد.شما با مراجعه به ما می توانید قفسه هایی که با این طرح و کیفیت ارائه می شود را با قیمت مناسب و پایین تر از بازار تهیه کنید.

میز چک اوت و صندوق فروشگاهی و ملزومات وابسته که براساس قرار گیری میز و محل تخلیه بار بررسی می شود . برای اطلاعات بیشتر در این خصوص تماس بگیرید

نکته اصلی برای چیدمات فروشگاهها بستگی به نوع کاربری دارد. برای مثال چیدمان در هایپر گوشت و پروتئین ، هایپر مارکت و قنادی و مجتمع های نان و شیرینی کاملا باهم متفاوت می باشند. در این مورد قرارگیری تجهیزات فروشگاهی مثلا قرارگیری ترازوهای فروشگاهی ، صندوق فروش و نحوه صدور فاکتور و مراحل ان نیز متفاوت می باشد.